3
3

O nás

Jmenuji se Petra a pocházím z nádherné Telče. 

Život a láska mě zavály na Jižní Moravu, kde žiji se svým mužem Tomášem a našimi třemi syny.

Moje floristická kariéra začala během studií Zahradní a krajinné architektury v Lednici na Moravě. Více než sezení u počítače mě ale naplňuje práce na čerstvém vzduchu a ruce zabořené v hlíně.  

V Ivani u kapličky pěstujeme tradiční i méně známé druhy květin, abychom vám s láskou a pokorou předali to nejkrásnější, co nám může příroda nabídnout.

Od brzkého jara začínáme na našem malém políčku vysévat mnoho druhů letniček rozmanitých textur a barev. Velkou část okolí našeho domu tvoří také kombinované záhony trvalek a cibulovin. Současně využíváme nabídky okolní přírody a náš sortiment doplňujeme o volně rostoucí trávy, dřeviny a luční květy.

Naší hlavní filozofií je nedovážet kytice přes půl světa, ale užívat si krásu okamžiku. Od dubna do října si tak u nás můžete objednat stylové kytice pro nejrůznější účely. Ať už to bude pro vaše blízké nebo k dekoraci interiéru. Je přirozené, že jarní kytice bude složená především z cibulovin, v létě vás okouzlí šalvěje, řebříčky a cínie a podzim nabídne pestrou škálu jiřin a chryzantém. A pokud budete potřebovat uvázat kytici v lednu? - Nechte si ji uvázat z našich vlastnoručně vypěstovaných a usušených květin. Lokální, originální a vydrží vám dlouhé týdny.

Dle sezóny také vyrábíme dušičkové vazby, adventní věnce a štědrovečerní svícny.  

Do budoucna bychom vám rádi nabídli i med od našich včel případně jiné námi vytvořené lokální produkty.